Menu Zamknij

Usługi dentystyczne

Usługi dentystyczne UNIDENT

Gabinet Stomatologiczny UNIDENT KRAKÓW Kurdwanów 5

DLACZEGO UNIDENT

Na rynku jest wiele gabinetów stomatologicznych, ale tylko nieliczne proponują szeroki zakres usług dentystycznych i to na bardzo wysokim poziomie. Wysoki poziom oferowanych usług jest gwarantowany przede wszystkim dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów oraz na zastosowaniu usług na najwyższym, światowym poziomie. Tylko zabiegi wykonywane w takim gabinecie gwarantują wysoką jakość i dają gwarancję dobrze wykonanego zabiegu, w wyniku, którego nie ma mowy o źle wykonanej pracy.

Pacjent na wszystkie zastosowane wypełnienia otrzymuje gwarancję na okres 12 miesięcy. Jednak żeby gwarancja działała to muszą być spełnione pewne warunki.

Uzyskanie gwarancji na wypełnienia jest uzależnione od stanu pozostałych zębów, które w pierwszej kolejności powinny być wyleczone. Poza tym pacjent musi spełnić pewne określone warunki, a mianowicie:

  • pacjent musi ściśle przestrzegać zaleceń lekarskich,
  • co pół roku musi poddawać się płatnemu wykonaniu skalingu,
  • musi co 6 miesięcy odwiedzać na wizycie kontrolnej swojego lekarza prowadzącego (dopuszcza się tolerancję 1 miesiąca),

Jedynie przestrzeganie tych warunków gwarantuje utrzymanie gwarancji.

ZABIEGI PROTETYCZNE

Gabinet udziela także gwarancji na zabiegi protetyczne. W tym dziale gwarancja udzielana jest na czas dwóch lub trzech lat. I tak gwarancja na:

  • protezę całkowitą jest udzielana na okres maksymalnie do dwóch lat, (brak protezy dolnej bądź pojedynczych zębów to gwarancja jedynie na pół roku, jednak uzupełnienie braków zębowych daje przedłużenie gwarancji do dwóch lat),
  • protezę szkieletową obejmuje okres do dwóch lat (warunki do jej udzielenia są takie same jak w przypadku protezy całkowitej).

Zarówno w przypadku protezy całkowitej, jak i szkieletowej pacjent przy oddawaniu protezy musi mieć uzupełnione wszystkie braki zębowe. Kontrola jest przeprowadzana po 12 miesiącach. Na tej wizycie gwarancja jest przedłużana na okres do dwóch lat, ale pod warunkiem, że pacjent nadal posiada pełne uzębienie.

leczenie próchnicy

Gwarancja na uzupełnienie porcelanowe (korony, mosty) może być udzielona na okres maksymalnie do trzech lat. Jednak i w tym wypadku pacjent, aby ją uzyskać musi spełnić następujące warunki:

  • jeśli oprócz uzupełnienia wykonanego przez lekarza pacjent posiada jakieś inne ubytki, to wtedy gwarancja wynosi 6 miesięcy,
  • jeżeli ubytki zostaną uzupełnione w ciągu sześciu miesięcy, to wtedy gwarancja może zostać przedłużona, ale tylko wtedy kiedy pacjent będzie przychodził co pół roku na wizyty kontrolne,
  • jeżeli braki nie zostaną uzupełnione w ciągu sześciu miesięcy, to wtedy gwarancja nie zostaje przedłużona.

Na wkłady koronowo-korzeniowe gwarancja jest udzielana na okres maksymalnie 1 roku.

Zadbamy o Twój dobry uśmiech